17 marca 2015 r.
ITunesU bez tajemnic - wideo przewodnik po kursie dla bibliotekarzy

Udostępniliśmy wideo przewodnik (tutorial) po kursie iTunesU dla uczestników projektu "Tablety w Twojej bibliotece". Zawiera informacje o tym, jak odnaleźć kurs w katalogu kursów na platformie ITunesU, jak pobrać go na iPad, co zawiera kurs i jak z niego korzystać. Tutorial przygotowała Noemi Gryczko - koordynatorka projektu "Tablety w Twojej Bibliotece". Zachęcamy do korzystania!

10 lutego 2015 r.
Więcej bibliotek otrzyma tablety!

Z przyjemnością informujemy, że w związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem "Tablety w twojej bibliotece" i zaistniałą możliwością przeznaczenia na ten cel dodatkowych środków finansowych zdecydowaliśmy się zwiększyć skalę projektu i przekazać tablety większej liczbie bibliotek. Tablety trafią do 85 nowych bibliotek!

Szczegółowe informacje i lista nowych bibliotek - laureatów znajdują sie na stronie Więcej bibliotek otrzyma tablety.

30 stycznia 2015 r.
Znamy laureatów konkursu "Tablety w Twojej bibliotece"!

Konkurs „Tablety w Twojej Bibliotece” rozstrzygnięty! Tablety trafią do 233 bibliotek, gdzie pomogą mieszkańcom uczyć się, tworzyć multimedialne treści i dzielić nimi z innymi.
Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

Szczegółowe informacje i listy laureatów znajdują się na stronie Wiemy do których bibliotek pojadą tablety!

12 stycznia 2015 r.
Zmiana w regulaminie projektu - zgłoszenia do 23 stycznia, do godziny 12:00

Z ważnych względów organizacyjnych nieznacznie skróciliśmy czas naboru wniosków do projektu „Tablety w Twojej bibliotece”. Wnioski można składać do 23 stycznia 2015 roku do godz. 12:00 (a nie do godz. 23:59:59).

Do pobrania:

Regulamin projektu z nowym terminem zakończenia naboru wniosków (rozdział IX, pkt. 1).

7 stycznia 2015 r.
Dołącz do projektu "Tablety w Twojej bibliotece"! Zgłoś się do 23 stycznia br.

Chcesz wprowadzić w swojej bibliotece nowe, atrakcyjne usługi? Pragniesz, by była ona postrzegana jako instytucja nowoczesna, idąca z duchem czasu, reagująca na światowe trendy i potrzeby? Szukasz wiedzy, inspiracji i pomysłów na nowatorskie działania? Dołącz do projektu "Tablety w Twojej bibliotece"! Udostępniaj w bibliotece urządzenia mobilne, korzystaj z webinariów, scenariuszy zajęć i innych pomocnych materiałów. Zgłoszenia w konkursie dla uczestników projektu przyjmujemy do 23 stycznia 2015 r.